Waarschuwingsbordjes bij hondenveldjes Beek en Leuth

BEEK-BERG EN DAL/LEUTH – Op de hondenveldjes aan de Patrijsstraat in Beek en aan de Pinksterbloemstraat in Leuth moet u de poep van uw hond zelf opruimen.

Speciale reservoirs

Er zijn speciale reservoirs waar u de poep in kunt gooien. De reservoirs worden door het regenwater automatisch geleegd. Er mag alleen poep in. Zonder plastic zakje! Een biologisch afbreekbaar zakje mag wel.

Ander afval, systeem verstopt

Helaas gooit men regelmatig ander afval in de reservoirs waardoor het systeem verstopt raakt. Daarom staan er sinds kort waarschuwingsbordjes bij de veldjes om de baasjes hierop te wijzen.

Bron/Tekst: Gemeente Berg en Dal


Op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes en info uit Groesbeek e.o? Like dan onze Facebookpagina.

[relatedPosts]

Share this article

Author

Bessie Cooper
Bessie Cooper

Venenatis pulvinar nunc arcu lorem ornare dictum ipsum. Ante at condimentum diam a aliquet eget amet massa tempor.

Groesbeek Gezellig op de Veluwe

Groesbeek is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Groesbeek. Op deGroesbeekgids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deGroesbeekgids? Neem dan contact met ons op.