Tractorvierdaagse Groesbeek 2018

GROESBEEK – Dit jaar is de zesde editie van de Tractorvierdaagse.


Ontvangst deelnemers Tractorvierdaagse 2017. Foto en rechten: Piet Spanjers.

Het evenement is van 23 tot en met 26 juli 2018.

Voor het eerst in 2013

De Tractorvierdaagse werd in 2013 voor het eerst georganiseerd door Camping de Leigraaf. Vorig jaar was de lustrumeditie en werden de deelnemers ontvangen in Groesbeek-Breedeweg.

De 4daagse

Het is bedoeling om net zoals de Nijmeegse wandelvierdaagse 4 dagen te volbrengen, maar dan met een oldtimertractor. Iedere dag start men in de ochtend met de rit. De tochten zijn zover mogelijk ook gelijk aan de wandelvierdaagse en wel de tochten van de 50 km.

Bron/Tekst: DeGroesbeek.nl


Op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes en info uit Groesbeek e.o? Like dan onze Facebookpagina.

[relatedPosts]

Share this article

Author

Bessie Cooper
Bessie Cooper

Venenatis pulvinar nunc arcu lorem ornare dictum ipsum. Ante at condimentum diam a aliquet eget amet massa tempor.

Groesbeek Gezellig op de Veluwe

Groesbeek is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Groesbeek. Op deGroesbeekgids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deGroesbeekgids? Neem dan contact met ons op.