Naar hoofdinhoud
Groesbeek · gemeente Berg en Dal
Nelson Verheul (GroenLinks) in "Dorpsplein"
Nieuws

Nelson Verheul (GroenLinks) in "Dorpsplein"

GROESBEEK/NIJMEGEN - Zondag 10 juni is Nelson Verheul te gast in het praatprogramma van omroep Berg en Dal, het Dorpsplein. De vier wethouders in de gemeente Berg en Dal, waaronder dus Nelson Verheul. Foto en rechten: De

Redactie DeGroesbeek
1 min lezen

GROESBEEK/NIJMEGEN - Zondag 10 juni is Nelson Verheul te gast in het praatprogramma van omroep Berg en Dal, het Dorpsplein.

De vier wethouders in de gemeente Berg en Dal, waaronder dus Nelson Verheul. Foto en rechten: DeGroesbeek.nl.

Hij is sinds kort een nieuwe wethouder in de gemeente.

Voorstellen

GroenLinks heeft gemeend de eigen wethouder van buitenaf binnen te halen. Presentator John Peters zal hem uiteraard vragen hoe en waarom deze partij bij hem uitgekomen is. Hij is de enige mannelijke wethouder in de gemeente. Hij zal in dit programma uitgebreid aan de luisteraar voorgesteld worden. Heeft hij bestuurlijk/politiek elders al iets betekend? En wat mag en kan de gemeente – dus de burger – van hem verwachten? Zal hij zelf – met zijn coalitiegenoten – ook duurzaam zijn?

Vragen voldoende. Luister zondag van 13.00 uur tot 14.00 uur naar het Dorpsplein ( herhaling op woensdag 13 juni en verder nog vier weken lang via uitzending gemist van de omroep).

Bron/Tekst: DeGroesbeek.nl

Op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes en info uit Groesbeek e.o? Like dan onze Facebookpagina.

Gepubliceerd op door de redactie van DeGroesbeek
Tip de redactie

Verder lezen

Alle artikelen →