[215 foto’s/video] Rozenmaondagoptocht Beek 2018

DE HEKSENKETEL – Beek-Berg en Dal (De Heksenketel) was maandag het decor van de Rozenmaondagoptocht.


Rozenmoandagoptocht in Beek-Berg en Dal, waar Prins Bart “de Blauwe” de scepter zwaait. Foto en rechten: Iris Roselie.

Het was alweer de 44e editie van deze optocht.

Guus Huilmand

Voorafgaand aan de optocht stond men stil bij het overlijden van bestuurslid en spreekstalmeester Guus Huilmand. Zijn stem klonk sinds 1998 door de ’toeters’ van de Beekse straten tijdens de Rozenmaôndagoptocht. Huilmand overleed eind januari op 63-jarige leeftijd en zou maandag 64 zijn geworden.

60 deelnemers

Na de herdenking startte de optocht traditiegetrouw vanaf de Rijksstraatweg. Dit jaar waren er 60 deelnemers, uit onder andere Groesbeek, Leuth, Ooij, Millingen aan de Rijn, Bemmel, Beuningen, Oosterhout en Malden. Ook in Beek-Berg en Dal reden er prachtige wagens door de straten en was er weer aardig wat publiek op de been.

Dinsdag volgt nog één laatste optocht in de gemeente Berg en Dal. Dat is die door Groesbeek-Breedeweg. Start is om 13:30 uur.

Uitslag Rozenmaondagoptocht Beek (Berg en Dal) 2018:

Wagens:
01. CV Net Uutgebloazen, Groesbeek
02. CV Döpkes, Groesbeek
03. CV Mag Door De Beugel, Beek
04. CV de Kella’s, Malden
04. Kalorama, Beek
04. CV De Polderschuupers, Kekerdom
04. CV Lekker Belangrijk, Heumen
04. CV De Kletskoppen, Weurt

Groepen:
01. CV Beekse Dollies, Beek
02. CV Blauw Wauw Wauw, Beek
03. CV De Raad Van Elfjes, Beek

Groepen:
01. CV De Fluitjes, Groesbeek
02. P en J, Leuth


Video via onze mediapartner Streekomroep RN7

Onderstaande foto’s met dank aan Iris Roselie!

[nggallery id=951]

Bron/Tekst: DeGroesbeek.nl


Op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes en info uit Groesbeek e.o? Like dan onze Facebookpagina.

[relatedPosts]

Share this article

Author

Bessie Cooper
Bessie Cooper

Venenatis pulvinar nunc arcu lorem ornare dictum ipsum. Ante at condimentum diam a aliquet eget amet massa tempor.

Groesbeek Gezellig op de Veluwe

Groesbeek is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Groesbeek. Op deGroesbeekgids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deGroesbeekgids? Neem dan contact met ons op.