Verleende evenementenvergunning Frühschoppen Groesbeek, 22 oktober 2023 van 11.00 tot 18.30 uur, bedrijfshal van schoonmaakorganisatie Wouters, De Ren 28 Groesbeek, gemeente Berg en Dal

DeGroesbeekgids.nl kreeg de volgende bekendmaking binnen: Verleende evenementenvergunning Frühschoppen Groesbeek, 22 oktober 2023 van 11.00 tot 18.30 uur, bedrijfshal van schoonmaakorganisatie Wouters, De Ren 28 Groesbeek, gemeente Berg en Dal.

Meer informatie over deze bekendmaking:

Vergunning verleend op 28 september 2023   22 oktober 2023 van 11.00 tot 18.30 uur, bedrijfshal van schoonmaakorganisatie Wouters, De Ren 28 Groesbeek, gemeente Berg en Dal Voor een activiteit kunnen meerdere vergunningen/ontheffingen zijn verleend, zoals een evenementenvergunning, een geluidsontheffing, een ontheffing van de Alcoholwet of de Zondagswet. Tegen deze besluiten kunnen belanghebbende binnen zes weken schriftelijk en gemotiveerd bezwaar indienen bij de burgemeester, respectievelijk het college van burgemeester en wethouders van Berg en Dal, Postbus 20, 6560 AA Groesbeek. De termijn van zes weken gaat een dag na verzending van de vergunning/ontheffing in. Deze dag hoeft niet gelijk te zijn aan de datum van deze publicatie. Verleende vergunningen en ontheffingen liggen niet ter inzage. Wilt u een vergunning of ontheffing inzien dan kan dit alleen nadat u een afspraak hebt gemaakt bij cluster APV en Bijzondere wetten via telefoonnummer 14024.

 

Onderwerp: evenementenvergunning, lokalebekendmakingen uit categorie lokalebekendmakingen.

Dit artikel verscheen op deGroesbeekgids.nl op 05-10-2023.

Laat dit artikel viral gaan in Groesbeek, deel het met je vrienden!

Auteur

Redactie deGroesbeekgids.nl
Redactie deGroesbeekgids.nl

Weet wat er speelt in jouw buurt. Wij krijgen van de gemeente altijd als eerste de laatste vergunning aanvragen & andere bekendmakingen. Wij delen deze met onze lezers.

  1. ddd54e82a6fcc704bf3f14441bc8f7f7

Gerelateerde berichten