Boys-trainer Koen Renswoude ontslagen

GROESBEEK-BREEDEWEG – Groesbeekse Boys heeft hoofdtrainer Koen Renswoude maandagavond ontslagen.

De club degradeerde zondag uit de derde klasse.

2017

Renswoude was als voetballer actief bij RKSV Brakkenstein, maar koos al op vroege leeftijd voor het trainersvak. Hij kwam in 2017 naar de club uit Groesbeek-Breedeweg, als opvolger van Camiel Jager.

Contractverlenging

In januari maakte Groesbeekse Boys bekend dat Renswoude ook het komende seizoen trainer is van de ploeg uit Groesbeek-Breedeweg. De resultaten vielen op dat moment al tegen, maar er was vertrouwen in een goede afloop. Hij zou perfect passen bij het voetbaltechnische beleid van de geel-zwarten.

Door de slechte prestaties is hij alsnog ontslagen.

Bron/Tekst: DeGroesbeek.nl


Op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes en info uit Groesbeek e.o? Like dan onze Facebookpagina.

[relatedPosts]

Share this article

Author

Bessie Cooper
Bessie Cooper

Venenatis pulvinar nunc arcu lorem ornare dictum ipsum. Ante at condimentum diam a aliquet eget amet massa tempor.

Groesbeek Gezellig op de Veluwe

Groesbeek is misschien wel het gezelligste dorp op de Veluwe. Jaarlijks komen er duizenden toeristen (voornamelijk uit de Randstad) om tot rust te komen op de Veluwe in Groesbeek. Op deGroesbeekgids.nl ontdek jij de plekjes en activiteiten in de regio die jij niet gemist mag hebben. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren aan deGroesbeekgids? Neem dan contact met ons op.